Apie mus

 UAB "Jotvainis" - transporto paslaugų bei prekybos sunkvežimių dalimis įmonė, vykdanti veiklą jau beveik 30 metų.


UAB "Jotvainis" specializuojasi negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenime tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Įmonės transporto parkas 17 MAN vilkikų, apie 40 įprastinių ir specialios paskirties puspriekabių (įprastinės 13,6 m. ilgio platformos, specialios pailgintos, pažemintos puspriekabės). Taip pat pasirūpiname leidimais, reikalingais negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimui Lietuvoje ir užsienio šalyse. Parenkame saugiausią maršrutą ir organizuojame specialią palydą.


UAB "Jotvainis" - prekybos krovinio transporto dalimis įmonė, investuojanti į savo klientų ir partnerių gerovę, taikanti aukštus standartus renkantis detalių gamintojus. Specializuojamės, konsultuojame važiuoklės, orinės ir linginėspakabų detalių klausimais. Siūlome geriausią lingių, puslingių, linginio metalo, apkabų (sąvaržų), oro pagalvių, įvorių asortimentą.

 


 

Ilgametė patirtis krovinių gabenime ir prekyboje krovininio transporto dalimis lėmė profesionalaus ir patikimo partnerio reputaciją, subūrė didelį partnerių ir klientų ratą, vertinantį ilgalaikį ir sąžiningą bendradarbiavimą!

 

 

 

 

 

 

Žinome ką darome, nes:

  • Turime 30 m. patirtį
  • Mūsų įmonę sudaro profesionalių darbuotojų komanda.

 

Žinome ką darome, nes:

  • Turime didžiausią transporto parką negabaritiniams ir sunkiasvoriams kroviniams vežti.
  • Vežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.

 

Žinome ką darome, nes:

  • Galime pasiūlyti plačiausią lingių asortimentą.
  • Nuo 2013 m. esame Vokiečių gamyklos SCHOMAECKER PREMIUM partneriai Lietuvoje.